روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خبرآنلاین - تصاویر | لطفا اینجا آرام باشید!" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "خبرآنلاین - تصاویر | لطفا اینجا آرام باشید!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خبرآنلاین - تصاویر | لطفا اینجا آرام باشید!

شاید هلسینکی فنلاند یک کلانشهر نباشد اما به هر حال ساکنان آن زندگی شلوغ و پر رفت و آمدی دارند و مانند همه شهرنشینان نیازمند سکوت و آرامش هستند.

شاید هلسینکی فنلاند یک کلانشهر نباشد اما به هر حال ساکنان آن زندگی شلوغ و پر رفت و آمدی دارند و مانند همه شهرنشینان نیازمند سکوت و آرامش هستند.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از توریسم آنلاین، این نیاز به سکوت، الهام بخش یک تیم معماری برای ساخت کلیسای «کمپی» در قلب شهر بوده است.کلیسای کمپی در میدان نارینکا واقع شده و از چوب ساخته شده است و برخلاف کلیساهای دیگر که زیباییشان در جزئیاتشان است، این کلیسا ظاهری بسیار ساده دارد.بر خلاف اندازه بزرگ بیرونی آن، تنها یک اتاق دارد و دیواره بلند چوبی به شما حس گرمی و امنیت می دهد.فضای داخلی کلیسا شما را به سکوت، مراقبه، آرامش و پاکسازی ذهن از محتویات اضافه دعوت می کند و همین دلیل به کلیسای «سکوت» معروف شده است.این کلیسا در سال ۲۰۱۰ برنده جایزه بین المللی معماری شده و امروزه پذیرای گردشگران زیادی است اما با این حال هنوز آرام و لبریز از سکوت است.61282

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " خبرآنلاین - تصاویر | لطفا اینجا آرام باشید! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون