روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خبرآنلاین - تصاویر | خوشگذرانی خارجی‌ها در بهار اصفهان" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "خبرآنلاین - تصاویر | خوشگذرانی خارجی‌ها در بهار اصفهان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خبرآنلاین - تصاویر | خوشگذرانی خارجی‌ها در بهار اصفهان

اصفهان این روزها میزبان گردشگران خارجی با ملیت های مختلف است. این شهر که از قدیمی ترین و مهم ترین شهرهای تاریخی دنیاست، دارای مراکز تاریخی و باستانی بسیار زیادی است و آثار تاریخی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری در اصفهان به شمار می آید.

اصفهان این روزها میزبان گردشگران خارجی با ملیت های مختلف است. این شهر که از قدیمی ترین و مهم ترین شهرهای تاریخی دنیاست، دارای مراکز تاریخی و باستانی بسیار زیادی است و آثار تاریخی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری در اصفهان به شمار می آید.عکس ها: ایرنا۶۱۲۸۲

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " خبرآنلاین - تصاویر | خوشگذرانی خارجی‌ها در بهار اصفهان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون