روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "«کارنامه مصدق» تکمیل شد - خبرآنلاین" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "«کارنامه مصدق» تکمیل شد - خبرآنلاین" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

«کارنامه مصدق» تکمیل شد - خبرآنلاین

مهر نوشت: کتاب «کارنامه مصدق» نسخه تکمیل شده کتاب «کارنامه مصدق و حزب توده» نوشه ارسلان پوریا توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.

کتاب «کارنامه مصدق» اثر ارسلان پوریا به تازگی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شده است.این کتاب در واقع متن کامل شده کتاب «کارنامه مصدق و حزب توده» است که این ناشر زمستان سال ۹۶ آن را به بازار عرضه کرد. چاپ کتاب «کارنامه مصدق و حزب توده» اوایل دهه ۸۰ توسط ثاقب فر به نشر ققنوس پیشنهاد داده می شود و وی به این مساله اشاره می کند که مخاطبان ایران برای شناخت دوره ای پرتلاطم از تاریخ معاصر ایران نیازمند چنین منبعی هستند. ارسلان پوریا هم از اعضای پیشین حزب توده ایران و معاون نادر شرمینی در سازمان جوانان توده بود که پس از کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ به زندان افتاد. «کارنامه مصدق و حزب توده»، حاصل پژوهش ها و تجربه های شخصی وی از دوران نخست وزیری محمد مصدق و نقش حزب توده در اتفاقات آن دوران است.این کتاب با ۷۳۶ صفحه، شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه و قیمت ۷۵ هزار تومان منتشر شده است. ۲۴۱۲۴۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " «کارنامه مصدق» تکمیل شد - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون