روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مرد مسلح در درگیری با پلیس کشته شد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "مرد مسلح در درگیری با پلیس کشته شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مرد مسلح در درگیری با پلیس کشته شد

فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: فرد مسلحی که در پاسخ به فرمان ایست، به سمت پلیس تیراندازی کرده بود، در اقدامی متقابل، بر اثر اصابت گلوله کشته شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از رزن همدان ؛ سرهنگ محمد باقر سلگی، رئیس پلیس این شهرستان ور گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: فرد مسلحی که با سلاح گرم به سمت پرسنل انتظامی شهرستان رزن تیراندازی کرده بود، در اقدام متقابل، بر اثر اصابت گلوله مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.پرسنل انتظامی به یک خودرو سواری غیر بومی مشکوک می شوند که علی رغم فرمان ایست خودرو مورد نظر متواری می شود.در تعقیب و گریز، راننده خاطی با ریختن میخ به روی جاده، لاستیک خودرو انتظامی را پنچر می کند که پس از ورود نیروهای امداد و تعقیب گریز، خودروی این فرد متوقف می شود.راننده مسلح، پس از توقف اقدام به تیراندازی به سمت پرسنل انتظامی می کند که متعاقبا پرسنل انتظامی نیز تیر اندازی می کنند، در این تیر اندازی راننده خودرو زخمی شده و به بیمارستان منتقل می شود که در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.به گزارش خبرآنلاین، جزئیات دقیق این حادثه پس از بررسی های لازم متعاقبا توسط مقام قضایی و پلیس، اطلاع رسانی خواهد شد۴۶

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " مرد مسلح در درگیری با پلیس کشته شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون