روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • نمی‌دانید چه بر سرم آوردند اما گفتم مال بی‌زبان را دست آدم زبان‌دار نمی‌دهم
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نمی‌دانید چه بر سرم آوردند اما گفتم مال بی‌زبان را دست آدم زبان‌دار نمی‌دهم" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "نمی‌دانید چه بر سرم آوردند اما گفتم مال بی‌زبان را دست آدم زبان‌دار نمی‌دهم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نمی‌دانید چه بر سرم آوردند اما گفتم مال بی‌زبان را دست آدم زبان‌دار نمی‌دهم

دیروز زنگنه در نشست خبری که به مناسبت افتتاح فازهای ١٣ و ٢٢ تا ٢٤ میدان گازی پارس جنوبی در عسلویه برگزار شد، توضیحات مهمی در خصوص پرونده فساد پتروشیمی داد .

به گزارش خبرآنلاین، زنگنه که ورود دوباره اش به وزارت نفت با جنجال پرونده بابک زنجانی همراه بود، همچنان در خصوص این پرونده مورد سئوال قرار می گیرد و اتفاقا تاکید دارد پرونده بابک زنجانی نباید فراموش شود . بابک زنجانی در دوره تشدید تحریم ها در دولت دهم، نفت ایران را فروخت اما پول نفت را پس نداده است و تا کنون هر آنچه در خصوص دارایی هایش در بانک های خارجی گفته است نیز بلوف بوده است. جنجال به پا شده در خصوص پرونده پتروشیمی را اما زنگنه محصول کار کسانی می داند که تلاش دارند پرونده بابک زنجانی را از دیدرس خارج کرده و بی اهمیت نمایند.پرونده پتروشیمی اما متهمی مشهور دارد به نام مرجان شیخ الاسلامی آل آقا که مواضع حمایتی همسرش از تحریم، نقش وی را در این پرونده بر سر زبان ها انداخته است. انچه زنگنه درباره بزرگنمایی پرونده می گوید پیش از این نیز از سوی دادستان تهران اعلام شد . زنگنه در خصوص انچه بر این پرونده گذشته، گفته است: در طول پنج و نیم سال گذشته فشار زیادی را از جانب شرکت بازرگانی پتروشیمی تحمل کردم. عده ای ما را بیچاره کردند و می گفتند چرا از این شرکت استفاده نمی کنید.وزیر نفت ادامه داد: شرکتی بود به نام شرکت بازرگانی پتروشیمی که صددرصد دولتی و متعلق به شرکت ملی صنایع پتروشیمی بود. شرکت ملی صنایع پتروشیمی کالاهای تولیدی خود را به این شرکت می داد و به دلیل گردش مالی بزرگ اعتباری برای این شرکت ایجاد شد. این شرکت در اقدامی عجیب در سال ١٣٨٨ خصوصی شد اما روال گذشته ادامه پیدا کرد. نزدیک به چهار میلیارد یورو در سال های ٩١ و ٩٢ بازنگشته است. ارزی هم که بازگشته طبق ارز رسمی بوده در حالی که در آن سال ها ارز رسمی، مرجع و آزاد وجود داشته است.وی افزود: من گفتم مال بی زبان را دست آدم زبان دار نمی دهم. نمی دانید چه بلایی سر من آوردند و گفتند می خواهید این شرکت را تضعیف کنید.زنگنه ادامه داد: باید از قوه قضائیه برای مطرح کردن این پرونده تشکر کرد اما بعضی از دوستان بابک زنجانی می خواهند این پرونده را آنقدر بزرگ کنند که بابک زنجانی فراموش شود. بابک زنجانی تحت هیچ شرایطی نباید فراموش شود. قدرت پول بابک زنجانی بیرون از زندان را هم اداره می کند. بسیاری از کسانی که به من تهمت می زنند و من را تحت فشار می گذارند پشتشان بابک زنجانی است.۲۲۳۲۲۳

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " نمی‌دانید چه بر سرم آوردند اما گفتم مال بی‌زبان را دست آدم زبان‌دار نمی‌دهم از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون