روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • تریبون‌های نمازجمعه زمان جنگ اقتصادی باید چه نکاتی را به مردم یادآور شوند؟
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تریبون‌های نمازجمعه زمان جنگ اقتصادی باید چه نکاتی را به مردم یادآور شوند؟" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تریبون‌های نمازجمعه زمان جنگ اقتصادی باید چه نکاتی را به مردم یادآور شوند؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تریبون‌های نمازجمعه زمان جنگ اقتصادی باید چه نکاتی را به مردم یادآور شوند؟

فعال سیاسی اصولگرا گفت: در این ۴۰ سال فراز و فرودهایی داشته ایم که دوران سختی بوده است. جنگ و دشمن های از بیرون بوده را پشت سر گذاشته ایم و الحمدالله هیچ کشوری بر کشورمان سلطه و زورمندی ندارد، ما می توانیم از مراحل فشارهای اقتصادی عبور کنیم به آن شرط عزم ما قوی باشد.

به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام محمدتقی رهبر امام جمعه موقت درباره انتظار از ائمه جمعه در زمان جنگ اقتصادی گفت: ائمه جمعه در سخنان خود باید نکاتی را به مردم درباره سال ۹۸ بگویند، مثلا اینکه در مسائل اقتصادی مردم باید طوری عمل کنند که غذایی دور ریخته نشود و همه رعایت یکدیگر را بکنند. مسئولین نیز باید مردم را دل گرم و برای رسیدگی به مشکلات آنان تلاش کنند.آنان که مالی دارند حجبه های شرعی خود را بدهند و دولت توجه خود را به محرومان معطوف کند. همین افرادی که فرزندانشان در جبهه شهید می شوند و همین مردمی که روز ۲۲ بهمن با شور و هیجان می آیند و از نظام دفاع می کنند، ما باید معاش شان را مدیریت درست کنیم تا فشار اقتصادی نتواند به آن ها ضربه بزند.عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما ضعف مدیریتی داریم اما باید تلاش خود را به کار ببندیم تا از مشکلات و فشارهای اقتصادی پیش رو عبور کنیم همان طور که در این ۴۰ سال توانسته ایم با همه نقص هایمان با تکیه به رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری مقابل توطئه های دشمنان بایستیم.مشروح اخبار را در این جا بخوانید.​۲۱۴۲۱۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تریبون‌های نمازجمعه زمان جنگ اقتصادی باید چه نکاتی را به مردم یادآور شوند؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون