روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش اینستاگرامی مهراب قاسم خانی به حملات تروریستی در نیوزلند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "واکنش اینستاگرامی مهراب قاسم خانی به حملات تروریستی در نیوزلند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

واکنش اینستاگرامی مهراب قاسم خانی به حملات تروریستی در نیوزلند

پیمان قاسم خانی با محکومیت حملات تروریستی به دو مسجد در نیوزلند و کشته شدن ۴۹ نفر، با انتشار پستی در اینستاگرام آرزو کرد روزی برسد که هیچ کس به خاطر دین و عقیده اش زندانی یا کشته نشود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،در پی حملات تروریستی به دو مسجد در نیوزلند و کشته شدن ۴۹ نفر، مهراب قاسم خانی، نمایشنامه نویس و بازیگر سینما، پستی را در اینستاگرام خود با مضمون زیر منتشر کرد.او در این باره نوشت: «بازم تروریسم. بازم خشونت و جنایت به بهانه مذهب و عقیده... کاش هیچ کس به خاطر عقیده اش کشته که هیچ، حتی محدود و زندانی هم نمیشد... هیچ کس... هیچ جا...»۵۷۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " واکنش اینستاگرامی مهراب قاسم خانی به حملات تروریستی در نیوزلند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون