روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تصاویر | پدر سالار در حال امضای یک پوستر هنری" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تصاویر | پدر سالار در حال امضای یک پوستر هنری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تصاویر | پدر سالار در حال امضای یک پوستر هنری

محمدعلی کشاورز در حالی با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی، پیام روز ملی هنرهای نمایشی را صادر و امضا کرد که بعد از چند سال که از عمل جراحی شکستگی استخوان ران و لگن او می گذرد، همچنان در بستر بیماری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عصر روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷، شهرام کرمی، مدیرکل هنرهای نمایشی به دیدار محمدعلی کشاورز (پدرسالار عرصه بازیگری) رفت و در این ملاقات، پوستر روز ملی هنرهای نمایشی در سال ۹۸ نیز توسط این هنرمند تئاتر و سینمای ایران رونمایی شد.در این ملاقات، محمدعلی کشاورز نیز با ابراز خرسندی از ثبت روز ملی هنرهای نمایشی گفت: «باید این گونه اتفاق ها را به فال نیک گرفت تا تئاتر به مردم بیشتر نزدیک شود. امروز تئاتر در سراسر ایران باید با نگاه شکوفای جوانان، بالنده و پویا شود.»محمدعلی کشاورز، زاده ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان، بازیگری را از عرصه تئاتر آغاز کرد و در کارنامه هنری خود نقش آفرینی در فیلم ها و سریال هایی چون «دایی جان ناپلئون»، «خانه قمرخانم»، «آتش بدون دود»، «افسانه سلطان و شبان»، «سربداران»، «هزار دستان»، «گرگ ها»، «پدر سالار»، «شب قوزی»، «خشت و آینه»، «آقای هالو»، «رگبار»، «کاروان ها»، «کمال الملک»، «کفش های میرزا نوروز»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «دلشدگان»، «زیر درختان زیتون»، «روز واقعه» و ... را جای داده است. ۵۷۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تصاویر | پدر سالار در حال امضای یک پوستر هنری از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون