روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • دعوت دادستانی اصفهان از دختران فیلم جنجالی و خانواده‌هایشان برای حضور در مصاحبه‌های روانشناختی
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دعوت دادستانی اصفهان از دختران فیلم جنجالی و خانواده‌هایشان برای حضور در مصاحبه‌های روانشناختی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "دعوت دادستانی اصفهان از دختران فیلم جنجالی و خانواده‌هایشان برای حضور در مصاحبه‌های روانشناختی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دعوت دادستانی اصفهان از دختران فیلم جنجالی و خانواده‌هایشان برای حضور در مصاحبه‌های روانشناختی

دادستانی اصفهان اعلام کرد از دختران نوجوانی که کلیپ درگیری آن ها در فضای مجازی منتشر شده بود و خانواده های ایشان، دعوت شد تا با حضور در مصاحبه های روانشناختی، ضمن اخذ تعهد، دوره های آموزشی و تربیتی را طی کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از دادستانی مرکز اصفهان، پس از شناسایی دختران نوجوانی که کلیپ درگیری آنها در فضای مجازی منتشر شده بود، با انجام دعوت در حوزه دادسرای عمومی و انقلاب مصاحبه روانشناختی با ایشان و خانواده هایشان انجام و ضمن تبیین مباحث ساختاری، قانونی و تربیتی دستورات مقتضی به منظور جلوگیری از آسیب های اجتماعی و مخاطرات ثانویه مرتبط با موضوع صادر و با اخذ تعهدات لازم به طی دوره های آموزشی و تربیتی هدایت شدند.علی اصفهانی، دادستان اصفهان با اعلام این خبر از علل اصلی موضوع به عدم نظارت خانواده ها، نداشتن مهارت والدین در برقراری ارتباطات متناسب با نیازهای عاطفی فرزندان و دسترسی های آزاد به برخی محتواهای نامناسب در فضای مجازی اشاره نمود و خواستار جبران کوتاهی های صورت گرفته توسط متولیان حوزه فرهنگ و آموزش شد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " دعوت دادستانی اصفهان از دختران فیلم جنجالی و خانواده‌هایشان برای حضور در مصاحبه‌های روانشناختی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×