روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "برانکو: گلی که خوردیم آفساید بود و نتیجه ناعادلانه" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "برانکو: گلی که خوردیم آفساید بود و نتیجه ناعادلانه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

برانکو: گلی که خوردیم آفساید بود و نتیجه ناعادلانه

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: دو تیم بازی بسیار خوبی انجام دادند و ما روی یک بدشانسی، نتیجه را واگذار کردیم. در فوتبال همیشه نتایج عادلانه نیست و قطعا گلی که دریافت کردیم، آفساید بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل السد قطر گفت: قبل از هر چیز پیروزی تیم السد را تبریک می گویم. بازی بسیار سختی بود و دیدیم که دو تیم، بازی خوبی را ارائه کردند و عمل و عکس العمل های خوبی را از دو تیم شاهد بودیم و در نهایت روی بدشانسی که داشتیم بازی را واگذار کردیم.او در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا نتیجه را با توجه به شانس هایی که داشتید، عادلانه می داند یا نه، ادامه داد: در کل، فوتبال اینگونه است که نتایج همیشه عادلانه نیست. گل السد نیز به طور حتم آفساید بود و ما این موضوع را قبل از حضور در کنفرانس خبری بررسی کردیم. بنابر این نتیجه ای که به دست آمد، اصلا عادلانه نبود.سرمربی سرخپوشان ایران درباره اینکه با یک امتیاز پس از دو بازی، درباره آینده چگونه فکر می کند، خاطرنشان کرد: مسلم است که به فکر صعود به مرحله بعدی بازی ها هستیم. چهار بازی داریم و می توان از این چهار بازی، 12 امتیاز کسب کرد. بنابر این، حرف و فکر ما این است که می توانیم در این چهار بازی نتیجه بگیریم و صعود کنیم.برانکو در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا بازی سال گذشته برابر السد را بهتر نمی داند، تصریح کرد: برای صحبت درباره بازی سال گذشته الان زمان مناسبی نیست ولی امروز بویژه در نیمه اول ما به مراتب موقعیت های بیشتری برای گلزنی داشتیم و 4 تا 5 موقعیت ایجاد کردیم.در مسابقات لیگ قهرمانان و آن هم برابر تیم خوبی چون السد، این تعداد شانس بالا است و ما باید از این فرصت ها بهتر استفاده کنیم.256 43

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " برانکو: گلی که خوردیم آفساید بود و نتیجه ناعادلانه از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون