روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دلیل تساوی استقلال مقابل العین از نگاه محمود احمدی‌نژاد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "دلیل تساوی استقلال مقابل العین از نگاه محمود احمدی‌نژاد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دلیل تساوی استقلال مقابل العین از نگاه محمود احمدی‌نژاد

فارس نوشت: رئیس جمهور سابق ایران گفت: تاثیر روانی شکست در بازی گذشته و خستگی موجب شد تا استقلال در این مسابقه نتواند 3 امتیاز را کسب کند.

محمود احمدی نژاد که برای تماشای دیدار تیم های فوتبال استقلال و العین به ورزشگاه آزادی رفته بود در پایان این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر توانستم در جمع جامعه ورزش حضور پیدا کنم و یک بازی خوب را از نزدیک ببینم. بازی خوبی را شاهد بودیم. دوست داشتم که استقلال برنده این مسابقه شود.وی ادامه داد: فکر می کنم تاثیر روانی شکست در بازی گذشته و خستگی موجب شد تا استقلال در این مسابقه نتواند 3 امتیاز را کسب کند. امیدوارم تمام نماینده های ایران در بازی های خود موفق باشند و بتواند به مرحله بعدی صعود کنند؛ همچون ذوب آهن که شب گذشته توانست حریف خود را شکست دهد. رئیس جمهور سابق ایران گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال بسیار تلاش می کنند و امیدارم هوای تیم هایی که در آسیا حضور دارند را بیشتر داشته باشند، چراکه آنها نماینده های ایران هستند. باید به گونه ای برنامه ریزی شود که بازی های آنها فشرده نباشد تا بتوانند در آسیا عملکرد خوبی داشته باشند. احمدی نژاد درمورد جو ورزشگاه خاطرنشان کرد: خوشبختانه جو ورزشگاه خوب و با نشاط بود و تماشاگران تا لحظه آخر تیم خود را تشویق کردند. ماموران امنیتی هم زحمت کشیدند و امنیت هواداران را به خوبی تامین کردند. دست همگی درد نکند.256 43

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " دلیل تساوی استقلال مقابل العین از نگاه محمود احمدی‌نژاد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون