روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "متن ستایش‌آمیز بهرام رادان برای بهروز وثوقی/ عکس" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "متن ستایش‌آمیز بهرام رادان برای بهروز وثوقی/ عکس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

متن ستایش‌آمیز بهرام رادان برای بهروز وثوقی/ عکس

بهرام رادان، به مناسبت زادروز تولد بهروز وثوقی، متنی ستایش آمیز را در اینستاگرام منتشر کرد. در چند روز گذشته، به دلیل انتقاد تند بهروز وثوقی از برادرانش، نام این بازیگر سرشناس سینمای قبل از انقلاب دوباره سر زبان ها افتاده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهرام رادان با انتشار چند عکس از دیدارش با بهروز وثوقی در اینستاگرام، در متنی آرزو کرد این بازیگر قبل از انقلاب، روزی دوباره به کشور بازگردد. بهرام رادان نوشته است: «بهروز خان، وقتی پس از چهار دهه ممنوعیت، هنوز ورد زبان همه هستید، وقتی پس از این همه دوری هنوز در قلب مردم جای دارید، از صمیم قلب آرزو می کنم روزی برگردید به وطن و به آغوش مردمی که با وجود تمام ممنوعیت ها عاشقانه دوست تان دارند، شما گنجینه با ارزشی هستید که نفس کشیدن تان برای هنر این سرزمین نعمت است، تولدتان مبارک، عمرتان با برکت.»۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " متن ستایش‌آمیز بهرام رادان برای بهروز وثوقی/ عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون