روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: ورزشی منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
امتیاز: 5 5

خبر "آمادگی برای خطرناکترین گونه کرونا در سطح جهان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع باشگاه خبرنگاران جوان با موضوع sport-ورزشی منتشر گردید.خبر باعنوان "آمادگی برای خطرناکترین گونه کرونا در سطح جهان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آمادگی برای خطرناکترین گونه کرونا در سطح جهان

با توجه به جهش های ویروس کرونا و گسترش سریع ویروس در سطح جهان، سازمان بهداشت جهانی از تهدید خطرناک ترین جهش کرونا بعد از دلتا خبر داد.

به گزارش حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک، رئیس سازمان بهداشت جهانی، در مورد تهدید خطر خطرناکترین گونه کووید۱۹ در جهان هشدار می دهد.تدروس آدانوم گبریسوس مدیرکل سازمان بهداشت جهانی در سیزدهمین جلسه کمیته بین المللی المپیک، اظهار کرد: ممکن است یک گونه ویروس کرونای جدید در جهان ظاهر شود که خطرناک تر از نوع دلتا باشد.به گفته گبریسوس، گسترش بیشتر عفونت در سراسر جهان می تواند منجر به ظهور یک گونه جدید شود.مدیرکل سازمان بهداشت جهانی در توضیحات خود نسبت به هشدار پیدایش گونه خطرناک تر گفت: هرچه ویروس کرونا گسترش یابد، انواع بیشتری از ویروس ظهور خواهند کرد و حتی خطرناک تر از نوع دلتا، که اکنون صدمات زیادی وارد می کند، گریبان گیر خواهد بود. گزینه های دیگر آن است، احتمال اینکه یکی از گونه ها بتواند نسبت به واکسن مصون باشد، می تواند ما را به همان روزهای ابتدا برگرداند، بالاتر است.تدروس آدانوم گبریسوس توضیح داد: اکنون یک "بحران بی سابقه" وجود دارد که نیاز به "اقدامات بی سابقه" دارد.رئیس سازمان بهداشت جهانی در طی سخنرانی خود، هدف اصلی این سازمان را در مبارزه با کووید۱۹ نیز اعلام کرد.او تأکید کرد: این کار برای اطمینان از واکسینه شدن ۷۰ درصد جمعیت در هر کشور جهان تا سپتامبر ۲۰۲۲ است.به گفته گبریسوس، همه گیری ممکن است قابل کنترل باشد اما پایان دادن به مشکل، به ۱۱ میلیارد دوز داروی پیشگیرانه نیاز دارد.بیشتر بخوانید انتهای پیام /

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه sport-ورزشی، نشر خبر " آمادگی برای خطرناکترین گونه کرونا در سطح جهان از منبع باشگاه خبرنگاران جوان. "

 

اخبار گوناگون

× ×