روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: ورزشی منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
امتیاز: 5 5

خبر "انتقال موفقیت آمیز هوایی قلب اهدایی از اهواز به تهران" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ از منبع باشگاه خبرنگاران جوان با موضوع sport-ورزشی منتشر گردید.خبر باعنوان "انتقال موفقیت آمیز هوایی قلب اهدایی از اهواز به تهران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انتقال موفقیت آمیز هوایی قلب اهدایی از اهواز به تهران

رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزات بهداشت گفت: عملیات پیوند قلب از طریق انتقال هوایی با موفقیت از اهواز به تهران انجام شد.

به گزارشحوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره انتقال هوایی قلب اهدایی از اهواز به تهران گفت: عملیات پیوند قلب خانمی ۲۹ ساله اهل اهواز از طریق انتقال هوایی قلب با موفقیت صورت گرفت.او افزود: در این انتقال با همکاری تیم های پیوند و واحدهای فراهم آوری دانشگاه های علوم پزشکی اهواز و ایران، فرد گیرنده و دهنده قلب شناسایی و با کمک سازمان اورژانس کشور و هوانیروز جهت پیوند به بیمارستان شهید رجایی تهران انتقال داده شد.رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزات بهداشت افزود: با رعایت شیوه نامه های بهداشتی پیشگیری و مقابله با کرونا قلب این قهرمان ۲۹ ساله از اهواز به تهران منتقل شد و در بیمارستان شهید رجایی به یک نوجوان ۱۴ ساله با موفقیت پیوند زده شود.او افزود: کبد و کلیه های این فرد در اهواز به دیگر بیماران نیازمند پیوند زده شد.انتهای پیام/

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه sport-ورزشی، نشر خبر " انتقال موفقیت آمیز هوایی قلب اهدایی از اهواز به تهران از منبع باشگاه خبرنگاران جوان. "

 

اخبار گوناگون

× ×