روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تعداد بیماران بستری کرونایی در آذربایجان شرقی به ۱۰۰۰ نفر رسید" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تعداد بیماران بستری کرونایی در آذربایجان شرقی به ۱۰۰۰ نفر رسید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تعداد بیماران بستری کرونایی در آذربایجان شرقی به ۱۰۰۰ نفر رسید

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: متاسفانه همانگونه که پیش بینی کرده بودیم تعداد بیماران بستری کرونایی در آذربایجان شرقی امروز به ۱۰۰۰ نفر رسید.

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: متاسفانه همانگونه که پیش بینی کرده بودیم تعداد بیماران بستری کرونایی در آذربایجان شرقی امروز به ۱۰۰۰ نفر رسید. روزبه رجایی پنجشنبه شب در گفت وگوی خبری با تشریح روند بستری ها و درمان بیماران کرونایی در استان، اظهار کرد: 200 نفر از این تعداد در بخش های ویژه بستری هستند و فقط در 24 ساعت گذشته 200 مریض جدید در بیمارستان ها پذیرش شده است.وی با بیان اینکه در ابتدای موج چهارم کرونا قرار داریم، گفت: انتظار روزهای بدتر در هفته های آتی را داریم.وی تاکید کرد: تمامی بیمارستان های استان اعم از بیمارستان های خصوصی، نظامی و دولتی موظف به پذیرش بیماران کرونایی هستند.به گزارش ایسنا، رجایی در خاتمه متذکر شد: این امر به بیمارستان ها ابلاغ شده است که از پذیرش بیماران انتخابی و غیر اورژانسی خودداری کرده و تخت های کووید۱۹ را در بیمارستان هایشان افزایش دهند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تعداد بیماران بستری کرونایی در آذربایجان شرقی به ۱۰۰۰ نفر رسید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×