روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شنبه ۲۱ فروردین مترو در شیراز تعطیل می‌شود" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شنبه ۲۱ فروردین مترو در شیراز تعطیل می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شنبه ۲۱ فروردین مترو در شیراز تعطیل می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اعلام کرد که در پی اعلام وضعیت قرمز در این کلانشهر، فعالیت مترو از روز شنبه ۲۱ فروردین تا اطلاع بعدی متوقف می شود.

ایسنا/فارس مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اعلام کرد که در پی اعلام وضعیت قرمز در این کلانشهر، فعالیت مترو از روز شنبه ۲۱ فروردین تا اطلاع بعدی متوقف می شود. حمید جورکش با اعلام خبر فوق گفت: بنا به مصوبه ستاد استانی بیماری کرونا و دستور شهردار شیراز به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از روز شنبه ۲۱ فروردین خدمات رسانی متروی شیراز تعطیل و ناوگان اتوبوس درون شهری این کلانشهر تا اطلاع ثانوی با محدودیت روبرو است.او افزود: به منظور کاهش بیماری مجبور به ایجاد محدودیت های کرونایی هستیم.مدیرکل ارتباطات شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: از روز شنبه ۲۱ فررودین تنها اتوبوس هایی که در مسیر شهرک های حاشیه شهر شیراز تردد می کنند، امکان فعالیت دارند. جورکش اظهار کرد: در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر و همشهریان گرامی که از شهرکها برای انجام کارهای ضروری به مرکز شهر مراجعه می کنند، اتوبوسرانی صرفا از بین شهرکها تا پایانه های اصلی تردد می کند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شنبه ۲۱ فروردین مترو در شیراز تعطیل می‌شود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×