روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • قوه قضاییه اجازه پهن شدن فرش قرمز برای شرکت‌های خارجی را ‌نمی‌دهد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "قوه قضاییه اجازه پهن شدن فرش قرمز برای شرکت‌های خارجی را ‌نمی‌دهد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "قوه قضاییه اجازه پهن شدن فرش قرمز برای شرکت‌های خارجی را ‌نمی‌دهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

قوه قضاییه اجازه پهن شدن فرش قرمز برای شرکت‌های خارجی را ‌نمی‌دهد

معاون دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه امروز در حوزه قضایی اجازه نمی دهیم که دوباره برای شرکت های خارجی فرش قرمز پهن کنیم، گفت: قوه قضاییه نه در حوزه لوازم خانگی و نه هیچ محصولی که مشابه داخلی دارد، اجازه واردات نمی دهد.

ایسنا/اصفهان معاون دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه امروز در حوزه قضایی اجازه نمی دهیم که دوباره برای شرکت های خارجی فرش قرمز پهن کنیم، گفت: قوه قضاییه نه در حوزه لوازم خانگی و نه هیچ محصولی که مشابه داخلی دارد، اجازه واردات نمی دهد. سعید عمرانی عصر امروز (پنجشنبه- ۱۹ فروردین ماه) در بازدید از خطوط تولید گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه یکی از بزرگترین موانع تولید چه در حوزه لوازم خانگی و چه سایر صنایع قاچاق است، اظهارکرد: اگر مبارزه جدی با قاچاق نداشته باشیم، صنایع داخلی همواره در معرض خطر هستند، همان گونه پیش از این بسیاری از صنایع در برابر واردات بی رویه از بین رفته اند.وی با بیان اینکه صنعت لوازم خانگی یکی از شاخص های صنعتی هر کشور است، گفت: امروز شاهدیم که این کارخانه در حوزه های مهندسی، طراحی، ساخت و ... به پیشرفت های خوبی رسیده که با از بین رفتن باورهای غلط، اکنون تولیدات داخلی همانند و در رقابت با سایر برندهای مطرح بازار هستند.به گزارش ایسنا، معاون دادستان کل کشور تاکید کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی به این گونه است که اگر حتی برخی تحریم ها از بین رود و اگر دوباره بخواهیم دستاوردهایی را که در این مدت در اثر برکات تحریم ها به دست آورده ایم را کنار بگذاریم، بهتر است که تحریم ها برداشته نشود.وی گفت: متاسفانه برندهای مطرح همچون ال جی و سامسونگ کشور را در شرایطی ترک کردند که به کشور تعهد داشتند، اما امروز در حوزه قضایی اجازه نمی دهیم که دوباره برای شرکت های خارجی فرش قرمز پهن کنیم.عمرانی تصریح کرد: قوه قضاییه نه در حوزه لوازم خانگی و نه هیچ محصولی که مشابه داخلی دارد، اجازه واردات نمی دهد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " قوه قضاییه اجازه پهن شدن فرش قرمز برای شرکت‌های خارجی را ‌نمی‌دهد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×