روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "گام فولاد مبارکه در پشتیبانی ملی از تولید لوازم خانگی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "گام فولاد مبارکه در پشتیبانی ملی از تولید لوازم خانگی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گام فولاد مبارکه در پشتیبانی ملی از تولید لوازم خانگی

اهمیت تولید و تعیین شعارهایی در این حوزه توسط مقام معظم رهبری، گروه فولاد مبارکه را بر آن داشت تا با تقویت تولید، به جد در تحقق این شعارها بکوشد. از این رو شرکت فولاد تاراز به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه فولاد مبارکه، با ثبت سه رکورد در سال ۹۹ سهم خود را در تحقق این مهم ایفا کرد.

ایسنا/اصفهان اهمیت تولید و تعیین شعارهایی در این حوزه توسط مقام معظم رهبری، گروه فولاد مبارکه را بر آن داشت تا با تقویت تولید، به جد در تحقق این شعارها بکوشد. از این رو شرکت فولاد تاراز به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه فولاد مبارکه، با ثبت سه رکورد در سال ۹۹ سهم خود را در تحقق این مهم ایفا کرد. صنعت فولاد یکی از صنایع کلیدی و اصطلاحا مادر محسوب می شود که گسترش و تقویت آن بی شک زمینه ساز رشد اقتصادی کشورها خواهد بود. برای مثال چین که دومین اقتصاد بزرگ جهان محسوب می شود و تا ۱۰ سال آینده بر قله اقتصاد جهانی خواهد ایستاد، تولید بیش از نیمی از فولاد جهان (۵۳ درصد) را بر عهده دارد.از طرفی اهمیت تولید در رشد اقتصادی کشور باعث شده تا رهبر معظم انقلاب در ۱۰ سال اخیر با شعارهایی اقتصاد و تولید را در کشور بهبود بخشند. در همین راستا شرکت فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین شرکت فعال در حوزه تولیدات غیرنفتی در تلاش است تا با وجود تمام مشکلات تولیدی اعم از تحریم های گسترده آمریکا علیه ایران، تولید را در حوزه کلیدی فولاد قوت بخشد و به سهم خود چرخ اقتصاد را با سرعت بیشتری به حرکت درآورد.یکی از اقدامات این هلدینگ اقتصادی، هدایت شرکت های زیرمجموعه در راستای تحقق جهش تولید، حمایت و پشتیبانی از تولیدات داخلی است. در این راستا شرکت فولاد تاراز یکی از این شرکت های زیرمجموعه با برنامه ریزی دقیق و حمایت های فولاد مبارکه موفق به ثبت چند رکورد شده است. رکوردهایی که نقش موثری در تامین مواد اولیه و رسیدن به خودکفایی در لوازم خانگی در کشور داشته است.رشد ۱۵.۴ درصدی تولید؛ رکورد تاراز در سال ۹۹به گزارش ایسنا، مدیرعامل فولاد تاراز در این باره، اظهار کرد: شرکت فولاد تاراز توانست با تولید بیش از ۱۷۳ هزار و ۱۰۶ تن ورق گالوانیزه در سال ۱۳۹۹ و رشد ۱۵.۴ درصدی تولید نسبت به سال ۹۸ (۱۵۰ هزار و ۸۶ تن) رکورد ارزشمندی را به ثبت رساند.سعید رشیدی همچنین افزود: کسب رکورد ۹۹.۸۶ درصد محصول با کیفیت و فاقد عیب همزمان با بالاترین رکورد تولید ماهیانه به میزان ۱۸ هزار و ۵۴۹ تن با ترکیب ابعادی مختلف، از دیگر افتخارات این شرکت است.وی تصریح کرد: رکورد سالیانه حمل محصولات نیز بیش از ۱۷۳ هزار تن بوده که نسبت به سال ۹۸ (۱۵۲ هزار تن) ۱۵ درصد رشد داشته است.شرکت فولاد تاراز تولید ورق گالوانیزه با پوشش های خاص را برعهده دارد که قابلیت مقاومت در برابر خوردگی، فرم پذیری بالا، رنگ پذیری مناسب، بازرسی آسان و عملیات جوشکاری را دارد. عمده مصارف این ورق نیز در قطعات لوازم خانگی مانند یخچال، بخاری، ماشین لباسشویی، کولر، مایکرو ویو، ناودان ها و لوله ها، سازه های فضایی و انبارها، سقف های فلزی، نیروگاه ها، قطعات خودرو، اگزوز، مخازن ذخیره آب و کابینت آشپزخانه و ... است. ورق های تولیدی گروه فولاد مبارکه، از اصلی ترین مواد خام مورد نیاز برای تولید این محصولات در کشور است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " گام فولاد مبارکه در پشتیبانی ملی از تولید لوازم خانگی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×