روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "با پرداخت ماهانه ۳۰ هزار تومان حامی یک یتیم شوید" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "با پرداخت ماهانه ۳۰ هزار تومان حامی یک یتیم شوید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

با پرداخت ماهانه ۳۰ هزار تومان حامی یک یتیم شوید

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام از مشارکت جامعه بسیج استان در حمایت از کودکان یتیم و نیازمند در این استان خبر داد.

ایسنا/ایلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام از مشارکت جامعه بسیج استان در حمایت از کودکان یتیم و نیازمند در این استان خبر داد. "قنبر موسی نژاد" در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد:با توجه به اجرای طرح ایران مهربان و اکرام ایتام با هدف حمایت قشر نیکوکار از کودکان یتیم و نیازمند، این نهاد در استان ایلام تفاهم نامه ای را با سپاه امیر المومنین (ع) و بسیج استان امضاء کرده که بر اساس این تفاهم نامه جامعه بسیج استان و بسیجیان نیکوکار با استفاده از ظرفیت بسیج اصناف، سازندگی، جامعه پزشکی و کارمندی ، سرپرستی از حدود ۶ هزار کودک یتیم و نیازمند در این استان را عهده دار خواهند شد. وی به طرح ایران مهربان اشاره کرد و افزود: با هدف گذاری صورت گرفته قرار است با مشارکت افراد نیکوکار خصوصاً قشر بسیج و جامعه کارمندی ، امسال 22 هزار حامی به جمع حامیان کودکان یتیم و نیازمند استان اضافه شود و سرانه دریافتی هر کودک یتیم و نیازمند برای تامین نیازمندیهای آنان افزایش یابد.مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه اوج اجرای طرح ایران مهربان ماه مبارک رمضان امسال خواهد بود، تصریح کرد: در این طرح هر حامی نیکوکار می تواند با پرداخت حداقل 30 هزار تومان سرپرستی یک یا چند کودک یتیم یا نیازمند را عهده دار شود.وی به ظرفیت جامعه بسیج استان در این زمینه اشاره کرد و گفت: کمیته امداد و حوزه بسیج و سپاه امیر المومنین(ع) در این استان قبلا نیز در زمینه های گوناگون برای محرومیت زدایی از جمله ساخت و تأمین مسکن نیازمندان،طرح ایران همدل و کمک های مومنانه و اخیراً نیز در زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان همکاری داشته اند.موسی نژاد با تقدیر از همکاری های بسیج و سپاه استان در زمینه مشارکت در محرومیت زدایی و حمایت از قشر نیازمند استان تصریح کرد: یقینا مشارکت قشر بسیجی در طرح ایران مهربان و جذب ۱۲ هزار حامی برای کودکان یتیم و نیازمند با موفقیت در این استان انجام خواهد شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " با پرداخت ماهانه ۳۰ هزار تومان حامی یک یتیم شوید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×