روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • جریمه ۲۸۷ راننده در خراسان شمالی به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "جریمه ۲۸۷ راننده در خراسان شمالی به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "جریمه ۲۸۷ راننده در خراسان شمالی به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

جریمه ۲۸۷ راننده در خراسان شمالی به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از جریمه ۲۸۷ راننده در این استان به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از جریمه ۲۸۷ راننده در این استان به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. سردار علیرضا مظاهری در گفت و گو با ایسنا گفت: از این تعداد ۲۷۰ راننده جریمه ۲۰۰ هزار تومانی در داخل شهرها و ۱۷ مورد نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شده اند.وی با اشاره به اینکه در حال حاضر سه شهرستان در خراسان شمالی در وضعیت قرمز و چند شهرستان نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند، اظهارکرد: منع ترددها در داخل شهر و در جاده های این استان از روز گذشته در استان آغاز شده است.مظاهری افزود: از مردم درخواست داریم تا محدودیت های اعمال شده را رعایت کنند تا ماموران نیروی انتظامی مجبور به جریمه آن ها نشوند.وی در ادامه از صنوف نیز درخواست کرد تا در رعایت محدودیت های اعمال شده برای آن ها نیز همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند تا مجبور به پلمپ واحد صنفی نشویم.فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: منع تردد در شهرها از ساعت ۲۲ تا سه صبح است و تردد برای پلاک های غیر بومی فقط از مسیر کمربندی امکان پذیر خواهد بود.وی بیان کرد: در شهرهایی که کمربندی وجود ندارد مسیرهای مشخصی برای تردد پلاک غیربومی در نظر گرفته شده است که خودروها فقط از این مسیر تردد می کنند و اجازه توقف را نیز ندارند که در غیر این صورت جریمه خواهند شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " جریمه ۲۸۷ راننده در خراسان شمالی به علت عدم رعایت منع ترددهای کرونایی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×