روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۵ رشته جدید به رشته‌های دانشگاه محقق اردبیلی اضافه شد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۵ رشته جدید به رشته‌های دانشگاه محقق اردبیلی اضافه شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۵ رشته جدید به رشته‌های دانشگاه محقق اردبیلی اضافه شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از موافقت قطعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با ایجاد ۵ رشته جدید در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.

ایسنا/اردبیل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از موافقت قطعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با ایجاد ۵ رشته جدید در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد. ترحم مصری در جمع خبرنگاران از موافقت قطعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با ایجاد رشته های جامعه شناسی و مهندسی انرژی در مقطع کارشناسی پیوسته خبر داد و گفت: همچنین این شورا در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته نیز با ایجاد رشته نانوفیزیک موافقت کرده است.وی با بیان اینکه در مقطع دکتری تخصصی نیز با ایجاد رشته های مهندسی عمران گرایش مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی و جغرافیا و برنامه ریزی روستایی در دانشگاه محقق اردبیلی موافقت شده است، ادامه داد: پذیرش در این رشته ها به صورت روزانه بوده و از مهر ماه سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.گفتنی است دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان دانشگاه معین استان اردبیل دارای 9 دانشکده، سه مرکز تحقیقات، سه پژوهشکده، 19 هسته پژوهشی بوده و تعداد رشته های مصوب این دانشگاه 281 رشته شامل 62 رشته در مقطع دکتری، 133 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 79 رشته در مقطع کارشناسی و هفت رشته در مقطع کاردانی می باشد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۵ رشته جدید به رشته‌های دانشگاه محقق اردبیلی اضافه شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×