روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فعالیت تاکسی‌ها حداکثر با سه مسافر در تبریز" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "فعالیت تاکسی‌ها حداکثر با سه مسافر در تبریز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فعالیت تاکسی‌ها حداکثر با سه مسافر در تبریز

مدیرعامل شرکت تاکسی رانی شهرداری تبریز گفت: با توجه به اعلام ستاد کرونا، رانندگان تاکسی تنها با سه مسافر مجاز به فعالیت هستند.

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت تاکسی رانی شهرداری تبریز گفت: با توجه به اعلام ستاد کرونا، رانندگان تاکسی تنها با سه مسافر مجاز به فعالیت هستند. سعید بشیریان اظهار کرد: این تصمیم تا اطلاع ثانوی به قوت خود باقی است و رانندگان تاکسی در قسمت عقب خودرو باید تنها دو مسافر سوار کنند. وی خاطرنشان کرد: گشت های شرکت تاکسی رانی هم موظف هستند که بر اجرای دقیق مصوبه ستاد کرونا نظارت کنند.وی از رانندگان تاکسی و مسافران محترم خواست تا به خاطر حفظ سلامتی خود و شهروندان، مصوبه مذکور را رعایت کنند و حتما با ماسک سوار تاکسی شوند.به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، بشیریان گفت: گشت های این شرکت از امروز ماسک رایگان بین رانندگان تاکسی توزیع می کنند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " فعالیت تاکسی‌ها حداکثر با سه مسافر در تبریز از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×