روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "راه اندازی هنرستان شیلات در بندر کنارک" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "راه اندازی هنرستان شیلات در بندر کنارک" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

راه اندازی هنرستان شیلات در بندر کنارک

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: با توجه به ظرفیت های کنارک در بحث صید و صیادی و وجود واحدهای تولیدی، هنرستان شیلات با تمامی امکانات برای بهره مندی دانش آموزان این منطقه راه اندازی می شود.

ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: با توجه به ظرفیت های کنارک در بحث صید و صیادی و وجود واحدهای تولیدی، هنرستان شیلات با تمامی امکانات برای بهره مندی دانش آموزان این منطقه راه اندازی می شود. به گزارش ، محمد مهدی طهرانچی ۱۹ فروردین ماه در بازدید از ظرفیت های شیلاتی شهرستان کنارک که به اتفاق حمیدالدین یوسفی فرماندار و تعدادی از مدیران اداری این شهرستان، انجام شد اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های کنارک در بحث صید و صیادی و وجود واحدهای تولیدی، هنرستان شیلات با تمامی امکانات جهت بهره مندی دانش آموزان این منطقه از کشور راه اندازی می شود.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تصریح کرد: در این هنرستان انواع فنون صید و صیادی و دریانوردی آموزش داده خواهد شد.دیگر مصوبات سفره یک روزه رئیس دانشگاه آزاد کشور احداث و تاسیس دانشکده فنی مهارتی توسط دانشگاه آزاد در بندر کنارک بود.همچنین با پیگیری های فرماندار شهرستان کنارک و با حضور رئیس دانشکاه آزاد کشور، ساخت مدرسه 6 کلاسه در محله حاشیه نشین چادران به تصویب رسید.لازم به ذکر است، محمدمهدی طهرانچی در سفر به شهرستان کنارک از واحدهای تولیدی کنسرو سازی این شهرستان بازدید به عمل آورد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " راه اندازی هنرستان شیلات در بندر کنارک از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×