روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش سازندگان یک سریال به شهادت محیط‌بانان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "واکنش سازندگان یک سریال به شهادت محیط‌بانان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

واکنش سازندگان یک سریال به شهادت محیط‌بانان

خبر شهادت دلخراش دو محیط بان در منطقه ای حفاظت شده در استان زنجان با واکنش سازندگان سریال «افرا» روبه رو شد؛ سریالی که مضمون آن درباره زندگی و حرفه محیط بانان است.

خبر شهادت دلخراش دو محیط بان در منطقه ای حفاظت شده در استان زنجان با واکنش سازندگان سریال «افرا» روبه رو شد؛ سریالی که مضمون آن درباره زندگی و حرفه محیط بانان است. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، سازندگان سریال «افرا» در واکنش به این اتفاق دردناک با انتشار متنی اعلام کردند همچون سایر وجدان های آگاه جامعه، متأثر و اندوهگین شدند.سازندگان سریال «افرا» ضمن محکومیت اتفاق اخیر و درخواست برخورد با مجرمان، امیدوارند با پخش این سریال در آینده نزدیک، نمودی از فداکاری های این قشر پرتلاش در حفاظت و کنترل عرصه های طبیعی و حیات وحش کشور را شاهد باشیم.سریال «افرا» تلاش دارد بخشی از مسئولیت سنگین و دشوار محیط بانان را به تصویر بکشد و افکار عمومی را متوجه مخاطرات این حرفه و ابعاد فداکارهای شاغلان بی ادعایش کند. سریالی که نقش اصلی آن یک محیط بان (با بازی روزبه حصاری) است و به همین بهانه در طول داستان، شاهد دغدغه های روزمره این قشر و البته خطر درگیری با شکارچیان غیرمجاز و زخمی شدن یا مرگ این عزیزان خواهیم بود.سریال «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی مراحل پایانی تصویربرداری را در شمال کشور سپری می کند.مهدی سلطانی، پژمان بازغی، روزبه حصاری، مینا وحید، اسماعیل محرابی ،فریبا متخصص، پیام دهکردی، علیرضا آرا، نسرین بابایی، محمد صادقی، هامون سیدی، سارا باقری، مهرداد بخشی، آریا دلفانی، فهیمه مؤمنی، بهمن صادق حسنی و ... بازیگران این سریال هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " واکنش سازندگان یک سریال به شهادت محیط‌بانان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×