روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "گرانی خودسرانه، به طور مطلق ممنوع است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "گرانی خودسرانه، به طور مطلق ممنوع است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گرانی خودسرانه، به طور مطلق ممنوع است

استاندار خوزستان با اشاره به افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه، گفت: گرانی خودسرانه بدون تغییر کیفیت و با کیفیت نامطلوب به طور مطلق ممنوع است و باید نظارت کافی انجام شود.

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه، گفت: گرانی خودسرانه بدون تغییر کیفیت و با کیفیت نامطلوب به طور مطلق ممنوع است و باید نظارت کافی انجام شود. قاسم سلیمانی دشتکی در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی که امروز (۱۹ فروردین ماه) برگزار شد، اظهار کرد: امروز سومین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی برگزار شد که نتایج خوبی داشت. بحث خوراک دام و طیور، افزایش قیمت سیمان و شن و ماسه و مبحث مربوط به صنف رانندگان و اتحادیه مربوطه، از موضوعات این جلسه بود.به گزارش ایسنا، وی افزود: در بحث خوراک و طیور، دوستان بخش خصوصی گلایه داشتند که محموله را از بندر به آن ها تحویل نمی دهند و از انباری در شوش تحویل گرفته و بر این اساس نیز کرایه مازاد بر تعرفه های عمومی از آن ها دریافت می شود. در این زمینه نیز سه پیشنهاد مصوب شد؛ اول اینکه حواله کارخانجات مربوطه از خود بندر صادر شود، دوم این که اگر نتوانند این حواله را مستقیم صادر کنند، در آنجا انبار و سوله اجاره شود و حواله از آن انبار یا سوله به آن ها تحویل داده شود و اگر هم این کار صورت نگرفت، از شوش کرایه باقی را گرفته و کرایه سرریز استان ها از آن ها گرفته نشود.استاندار خوزستان گفت: قرار شد این موارد را مدیر پشتیبانی و امور دام استان خوزستان پیگیری کند و یک ماه مهلت داده شد تا این موضوع را به نتیجه برساند.سلیمانی دشتکی تصریح کرد: در خصوص صنف رانندگان نیز صحبت هایی به ویژه درباره تفاوت قیمت و نوسان لوازم یدکی و روغن ماشین، صورت گرفت که مدیرکل صمت خوزستان نیز موظف شد که نظارت بسیار قوی داشته باشد تا قیمت های مصوب رعایت شود و اگر تفاوت قیمت وجود دارد، برخورد قانونی شود.وی گفت: در خصوص افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه نیز صحبت هایی شد؛ البته روز گذشته نیز در جلسه ستاد تنظیم بازار بحث مفصلی در این زمینه داشتیم و مصوب شد به شدت با نوسان قیمتی که در تعطیلات ایجاد شده، برخورد شود و قیمت به همان اوایل سال برگردد و اگر قرار است تغییر قیمتی نیز صورت بگیرد باید در ستاد تنظیم بازار مطرح و پیشنهادها داده شود و بعد از کارشناسی، هر آنچه تصویب شد به اجرا برسد. گرانی خودسرانه بدون تغییر کیفیت و با کیفیت نامطلوب به طور مطلق ممنوع است و باید نظارت کافی انجام شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " گرانی خودسرانه، به طور مطلق ممنوع است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×