روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر خارجه ترکیه "ادعاهای غیرمنصفانه" درباره سوفاگیت را رد کرد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "وزیر خارجه ترکیه "ادعاهای غیرمنصفانه" درباره سوفاگیت را رد کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

وزیر خارجه ترکیه "ادعاهای غیرمنصفانه" درباره سوفاگیت را رد کرد

وزیر امور خارجه ترکیه اتهامات بروکسل علیه کشورش در رابطه با حادثه صندلی ها حین نشست اردوغان با رئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اروپا را رد کرد.

وزیر امور خارجه ترکیه اتهامات بروکسل علیه کشورش در رابطه با حادثه صندلی ها حین نشست اردوغان با رئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اروپا را رد کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روز سه شنبه اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون اروپا از نحوه تشریفات دیپلماتیک به سبک ترکیه شگفت زده شد. شارل میشل، همتای ارشد فوندرلاین از اتحادیه اروپا به همراه رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه روی صندلی نشستند اما او بدون صندلی ماند.مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه امروز پنجشنبه از "اتهام زنی غیرمنصفانه علیه ترکیه" انتقاد کرد و گفت: ترکیه کشوری با ریشه است و اولین بار نبود که میزبان میهمانان میشد.چاووش اوغلو تاکید کرد: پروتکلی که در نشست های ترکیه اجرا می شود پروتکل بین المللی است و در چارچوب میهمان نوازی ترکیه که در جهان شناخته شده است، صورت میگیرد. درخواست های طرف اتحادیه اروپا انجام شد. این بدین معناست که هماهنگی برای نشستن طبق پیشنهادات آنها صورت گرفت. پروتکل های ما قبلا با هم هماهنگ شده بود و درخواست های آنها محقق شد.این اظهارات در حالی مطرح میشود که اریک ممر، سخنگوی کمیسیون اروپا چهارشنبه گفت برخورد با فون درلاین باید "دقیقا مانند" شارل میشل می بود و اینکه او از این پیشامد "کاملا شگفت زده" شده است.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " وزیر خارجه ترکیه "ادعاهای غیرمنصفانه" درباره سوفاگیت را رد کرد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×