روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اعمال محدودیت‌های کوتاه مدت در شیراز" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اعمال محدودیت‌های کوتاه مدت در شیراز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اعمال محدودیت‌های کوتاه مدت در شیراز

شهردار با اشاره به شرایط خاصی که در فارس ایجاد شده، تاکید کرد: باید محدودیت های جدی در کوتاه مدت را بپذیریم و فضا را مدیریت کنیم.

ایسنا/فارس شهردار با اشاره به شرایط خاصی که در فارس ایجاد شده، تاکید کرد: باید محدودیت های جدی در کوتاه مدت را بپذیریم و فضا را مدیریت کنیم. حیدر اسکندرپور بعد از ظهر پنج شنبه ١٩ فروردین در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در فارس بیان کرد: اگر محدودیت های جدی اعمال نشوند، در طولانی مدت این شرایط ادامه پیدا می کند.او افزود: در شهرداری شیراز برنامه ریزی های لازم انجام شده و آمادگی لازم برای اجرای تصمیم در خصوص چگونگی فعالیت ناوگان حمل و نقل و عمومی داریم.شهردار شیراز با بیان اینکه دورکاری یک سوم در مجموعه های مختلف شهرداری طی روزهای گذشته اعمال شده است، اظهار کرد: مراجعه مردمی به واحدهای اداری برای ما مشکل شده است و باید فکری به حال آن کرد.اسکندرپور مجددا با اعلام آمادگی شهرداری برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی به لحاظ پشتیبانی و لجستیکی، تصریح کرد: اگرچه تصمیم گیری بر عهده ستاد ملی است اما تا دیر نشده کنترل ها در شیراز افزایش یابد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اعمال محدودیت‌های کوتاه مدت در شیراز از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×