روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "استقبال پوتین و مرکل از تشکیل نهادی برای دوره گذار در لیبی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "استقبال پوتین و مرکل از تشکیل نهادی برای دوره گذار در لیبی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

استقبال پوتین و مرکل از تشکیل نهادی برای دوره گذار در لیبی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در جریان گفتگوی تلفنی از تشکیل نهاد مرکزی در لیبی برای دوره گذار استقبال و درباره تحولات سوریه تبادل نظر کردند.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در جریان گفتگوی تلفنی از تشکیل نهاد مرکزی در لیبی برای دوره گذار استقبال و درباره تحولات سوریه تبادل نظر کردند. به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، کرملین در بیانیه ای اعلام کرد: رهبران دو کشور از تشکیل نهادی در لیبی برای دوره گذار استقبال کرده و آمادگی خود را برای مشارکت در عادی سازی لیبی و توسعه صلح آمیز ابراز داشتند.در این بیانیه آمده است: آنها توافق کردند که هماهنگی را در این زمینه ادامه دهند.کرملین گفت: پوتین و مرکل در مورد اوضاع سوریه نیز تبادل نظر کردند. آنها تأکید کردند که تلاش برای بهبود اوضاع انسان دوستانه در سوریه همچنان در اولویت است ، طرف روسی بر غیرقابل قبول بودن سیاسی کردن مسائل مربوط به تأمین کمک خارجی به مردم سوریه ، بازسازی زیرساخت های اقتصادی اجتماعی و بازگشت پناهندگان تاکید کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " استقبال پوتین و مرکل از تشکیل نهادی برای دوره گذار در لیبی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×