روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شاهد اتفاق‌های خوب در حوزه محیط‌بانی کشور خواهیم بود" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "شاهد اتفاق‌های خوب در حوزه محیط‌بانی کشور خواهیم بود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شاهد اتفاق‌های خوب در حوزه محیط‌بانی کشور خواهیم بود

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: امسال با توجه به افزایش رقم بودجه سازمان حفاظت محیط زیست و مستقل شدن یگان حفاظت در مباحث تخصیص، شاهد اعتبارات و اتفاقات خوبی در حوزه محیط بانی کشور باشیم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: امسال با توجه به افزایش رقم بودجه سازمان حفاظت محیط زیست و مستقل شدن یگان حفاظت در مباحث تخصیص، شاهد اعتبارات و اتفاقات خوبی در حوزه محیط بانی کشور باشیم. به گزارش ایسنا، سرهنگ جمشید محبت خانی با حضور در برنامه زنده مثبت سلامت ضمن تشریح برنامه های سال ۱۴۰۰ یگان حفاظت محیط زیست بر همراهی بیشتر مجلس در ارتقای سطح تجهیزات و امکانات به روز نیروهای محیط بان تاکید کرد و افزود: امیدواریم امسال با توجه به افزایش رقم بودجه سازمان حفاظت محیط زیست و مستقل شدن یگان حفاظت در مباحث تخصیص، شاهد اعتبارات و اتفاقات خوبی در حوزه محیط بانی کشور باشیم.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگوی تلفنی با برنامه مثبت سلامت شبکه تلویزیونی سلامت ضمن ابراز امیدواری از تسریع فرآیند رسیدگی به پرونده های محیط بانانی که در حوادث و درگیری های ماموریت های محوله جان خود را از دست می دهند، از رسیدگی فوری به پرونده های احراز شهادت شهید باشقره و شهید خواجویی کرمانی با همکاری یگان حفاظت محیط زیست کشور خبر داد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " شاهد اتفاق‌های خوب در حوزه محیط‌بانی کشور خواهیم بود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×