روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "درآمدزایی در اینستاگرام با تبلیغات غیراخلاقی ممنوع" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "درآمدزایی در اینستاگرام با تبلیغات غیراخلاقی ممنوع" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

درآمدزایی در اینستاگرام با تبلیغات غیراخلاقی ممنوع

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از شناسایی فردی که با ایجاد صفحه ای در اینستاگرام محصولات پوشاک خود را با تبلیغات غیرقانونی به فروش می رساند، خبر داد.

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از شناسایی فردی که با ایجاد صفحه ای در اینستاگرام محصولات پوشاک خود را با تبلیغات غیرقانونی به فروش می رساند، خبر داد. سرهنگ علی محمدپور، امروز پنج شنبه ۱۹ فروردین به رسانه های گروهی گفت : کارشناسان پلیس فتا طی رصد و بررسی شبانه روزی فضای مجازی، صفحه اینستاگرامی را مشاهده کردند که برای فروش محصولات پوشاک خود از قبیل شال و کلاه از تبلیغات خلاف قانون و عرف استفاده کرده بود.به گزارش ایسنا، وی افزود: با بررسی های فنی و تخصصی به عمل آمده توسط کارشناسان پلیس فتا، مالک صفحه شناسایی شد و با اخذ دستور قضایی در پلیس حضور پیدا کرد.رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی گفت: متهم بیان داشت این کار را صرفا جهت افزایش درآمد انجام داده است.وی افزود: از متهم تعهد گرفته شد تا نسبت به بارگذاری تصاویر غیر اخلاقی در فضای مجازی اقدام نکند.محمدپور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه انتشار تصاویر غیر اخلاقی جرم محسوب می شود، پلیس فتا با هماهنگی مقام قضایی با انتشار دهندگان محتوای غیر اخلاقی برخورد قانونی می کند، لذا از شهروندان خواستاریم در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش دهند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " درآمدزایی در اینستاگرام با تبلیغات غیراخلاقی ممنوع از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×