روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • رئیس جمهور چاد پیروزی خود در ششمین دوره ریاست جمهوری را پیش‌بینی کرد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "رئیس جمهور چاد پیروزی خود در ششمین دوره ریاست جمهوری را پیش‌بینی کرد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "رئیس جمهور چاد پیروزی خود در ششمین دوره ریاست جمهوری را پیش‌بینی کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رئیس جمهور چاد پیروزی خود در ششمین دوره ریاست جمهوری را پیش‌بینی کرد

"ادریس دبی"، رئیس جمهور چاد و متحد کشورهای غربی آماده است تا در انتخابات روز یکشنبه، با وجود نشانه های نارضایتی مردمی از رهبری خود، حکومت سه دهه ای خود را تمدید کند.

"ادریس دبی"، رئیس جمهور چاد و متحد کشورهای غربی آماده است تا در انتخابات روز یکشنبه، با وجود نشانه های نارضایتی مردمی از رهبری خود، حکومت سه دهه ای خود را تمدید کند. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، رهبران اپوزیسیون از حامیان خود خواسته اند تا انتخابات را تحریم کرده و به دنبال اعتراضات و درگیری هایی که در پی تصمیم دبی مبنی بر کسب ششمین دوره ریاست جمهوری رخ داد، کشور را "غیرقابل حکمرانی" کنند.دبی ۶۸ ساله یکی از باسابقه ترین رهبران آفریقا است که از سال ۱۹۹۰ طی شورش مسلحانه، قدرت را به دست گرفته است. وی در سال ۲۰۱۸ قانون اساسی جدیدی را به تصویب رساند که به وی اجازه می دهد تا سال ۲۰۳۳ در قدرت بماند.وی روز دوشنبه به هواداران خود در یک رویداد انتخاباتی گفت: از قبل می دانم که برنده خواهم شد، همان طور که ۳۰ سال گذشته برنده بوده ام.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " رئیس جمهور چاد پیروزی خود در ششمین دوره ریاست جمهوری را پیش‌بینی کرد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×