روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • ٢٢٠ آتش سوزی جزیی تا ساعت ٢٣/ افزایش ٢٠ درصدی آمار آتش سوزی‌ها تا کنون
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "٢٢٠ آتش سوزی جزیی تا ساعت ٢٣/ افزایش ٢٠ درصدی آمار آتش سوزی‌ها تا کنون" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "٢٢٠ آتش سوزی جزیی تا ساعت ٢٣/ افزایش ٢٠ درصدی آمار آتش سوزی‌ها تا کنون" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

٢٢٠ آتش سوزی جزیی تا ساعت ٢٣/ افزایش ٢٠ درصدی آمار آتش سوزی‌ها تا کنون

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع ٢٢٠ آتش سوزی جزیی مرتبط با چهارشنبه سوری تا ساعت ٢٣ خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع ٢٢٠ آتش سوزی جزیی مرتبط با چهارشنبه سوری تا ساعت ٢٣ خبر داد. مهندس مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا در باره آمار آتش سوزی هایی که تاکنون در شهر تهران رخ داده است، اظهار کرد: از ظهر امروز آتش نشانان تهرانی به صورت آماده باش در سراسر شهر حضور داشتند.وی گفت: تا ساعت ٢٣ امروز، ٢٢٠ مورد آتش سوزی داشتیم که مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری بوده است اما خوشبختانه این حوادث آتش سوزیهای بزرگی نبوده است. وی افزود: این تعداد حادثه نسبت به سال گذشته حدود ٢٠ درصد افزایش را نشان می دهد. سال گذشته در چنین مواقعی پروتکل ها بیشتر رعایت می شد و طبیعتاً این افزایش را به خاطر حضور بیشتر مردم در خیابان ها شاهد بودیم.وی افزود: تعداد قطعی مجروحان و مصدومان را اورژانس اعلام خواهد کرد. انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " ٢٢٠ آتش سوزی جزیی تا ساعت ٢٣/ افزایش ٢٠ درصدی آمار آتش سوزی‌ها تا کنون از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×