روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۶۴ مصدوم چهارشنبه‌سوری در کرمانشاه تا ساعت ۲۲" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۶۴ مصدوم چهارشنبه‌سوری در کرمانشاه تا ساعت ۲۲" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۶۴ مصدوم چهارشنبه‌سوری در کرمانشاه تا ساعت ۲۲

به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، آمار مصدومان چهارشنبه سوری در استان تا ساعت ۲۲ امشب(۲۶ اسفند) به ۶۴ نفر رسیده است.

ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، آمار مصدومان چهارشنبه سوری در استان تا ساعت ۲۲ امشب(۲۶ اسفند) به ۶۴ نفر رسیده است. مهدی محمدی اظهار کرد: ۵۳ نفر از این مصدومین مربوط به شهر کرمانشاه بوده است. وی گفت: ۵۰ نفر از مصدومان مرد و ۱۴ نفر زن هستند.وی اظهار کرد: اسلام آباد، کنگاور و هرسین هر کدام یک مورد مصدوم و شهرستانهای صحنه، جوانرود و سرپل ذهاب و بخش کوزران هر کدام دو مورد مصدوم داشته اند.به گفته محمدی یک دختر یک ساله دارای کمترین و یک مرد ۷۳ ساله دارای بیشترین سن در میان مصدومان هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۶۴ مصدوم چهارشنبه‌سوری در کرمانشاه تا ساعت ۲۲ از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×