روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مصدومیت ۴ نفر در مراسم چهارشنبه‌سوری چهارمحال و بختیاری" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مصدومیت ۴ نفر در مراسم چهارشنبه‌سوری چهارمحال و بختیاری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مصدومیت ۴ نفر در مراسم چهارشنبه‌سوری چهارمحال و بختیاری

رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری از مصدومیت چهار نفر در شب چهارشنبه پایان سال در استان خبر داد.

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری از مصدومیت چهار نفر در شب چهارشنبه پایان سال در استان خبر داد. محمد حیدری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه از صبح امروز نیروهای اورژانس در سراسر استان در آماده باش کامل هستند، اظهار کرد: تا حدود ساعت ۲۲ امشب چهار نفر در سراسر استان بر اثر مراسم چهارشنبه سوری دچار سانحه شده اند.وی افزود: یک کودک دو ساله و یک نوجوان ۱۳ ساله از شهرستان بروجن بر اثر ترکیدن ترقه دچار آسیب در ناحیه دست شده و به مراکز درمانی انتقال داده شدند.حیدری ادامه داد: نوجوان ۱۳ ساله دیگری در شهرستان لردگان دچار سوختگی ۱۰ درصدی شده و در بیمارستان لردگان تحت مداوا قرار گرفته است.رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری از آسیب دست کودک ۱۲ ساله در شهرستان سامان خبر داد و خاطرنشان کرد: این فرد پس از انجام اقدامات درمانی از بیمارستان کاشانی شهرکرد، مرخص شده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مصدومیت ۴ نفر در مراسم چهارشنبه‌سوری چهارمحال و بختیاری از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×