روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۴۷ نفر کردستانی بر اثر حوادث شب چهارشنبه سوری مصدوم شدند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۴۷ نفر کردستانی بر اثر حوادث شب چهارشنبه سوری مصدوم شدند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۴۷ نفر کردستانی بر اثر حوادث شب چهارشنبه سوری مصدوم شدند

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مصدوم شدن تعداد ۴۷ نفر کردستانی بر اثر حوادث در شب چهارشنبه سوری خبر داد.

ایسنا/کردستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مصدوم شدن تعداد ۴۷ نفر کردستانی بر اثر حوادث در شب چهارشنبه سوری خبر داد. رضا پیرا در گفت وگو با ایسنا با اشاره به مصدومان شب چهارشنبه سوری،اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۴۷ نفر در سطح استان کردستان مصدوم شده اند که بیشترین آن مربوط به شهرستان های سنندج و قروه بوده است.وی بیشترین آسیب مصدومان را ناحیه چشم و اندام های فوقانی اعلام کرد و افزود: طبق گزارش های انجام شده خوشبختانه تاکنون فوتی نداشته ایم. لذا امیدواریم تا پایان امشب آمار مصدومان افزایش پیدا نکند.رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان، در پایان خطاب به شهروندان تأکید کرد: در خانه بمانید و با حضور در تجمعات و مراسم های آخر سال بار مضاعفی را بر دوش کادر بهداشت و درمان تحمیل نکنید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۴۷ نفر کردستانی بر اثر حوادث شب چهارشنبه سوری مصدوم شدند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×