روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شناسایی ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شناسایی ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شناسایی ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.

ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد. فرزین رضاعی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.وی با اشاره به آمار بستری شدگان در سنندج ۷۶ نفر، سقز ۱۴ نفر، مریوان۱۰ نفر، قروه ۸ نفر، بیجار ۱۲ نفر، کامیاران ۸ نفر، دیواندره ۸ نفر، بانه ۱۲ نفر و سروآباد۱ نفر اعلام کرد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون ۲۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.دکتر رضاعی از مرگ ۱ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۱۰۹۴ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴۳۹ نفر در سنندج،۱۸۶ نفر در سقز، ۷۳ نفر در قروه، ۷۰ نفر در کامیاران، ۹۰ نفر در بانه، ۶۳ نفر در دیواندره، ۴۹ نفر در بیجار، ۱۰۳ نفر در مریوان، ۱۸نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآباد جان باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده اند.رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست وشوی مرتب دست ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شناسایی ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×