روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • تاکنون ۱۰ مورد مصدومیت مرتبط با چهارشنبه سوری در فارس ثبت شده است
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تاکنون ۱۰ مورد مصدومیت مرتبط با چهارشنبه سوری در فارس ثبت شده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تاکنون ۱۰ مورد مصدومیت مرتبط با چهارشنبه سوری در فارس ثبت شده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تاکنون ۱۰ مورد مصدومیت مرتبط با چهارشنبه سوری در فارس ثبت شده است

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به همکاری شهروندان و مردم استان فارس در آخرین چهارشنبه سال ٩٩، از ثبت ١٠ مورد مصدومیت ناشی از مواد محترقه دست ساز در سطح استان از ابتدای امروز سه شنبه ٢٦ اسفندماه تاکنون خبر داد.

ایسنا/فارس رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به همکاری شهروندان و مردم استان فارس در آخرین چهارشنبه سال ٩٩، از ثبت ١٠ مورد مصدومیت ناشی از مواد محترقه دست ساز در سطح استان از ابتدای امروز سه شنبه ٢٦ اسفندماه تاکنون خبر داد. دکتر محمدجواد مرادیان شامگاه سه شنبه ۲۶ اسفند در جمع خبرنگاران بیان کرد: از ابتدای اسفندماه امسال تاکنون ٢٢ مصدوم به دلیل سوختگی و استفاده از مواد محترقه و مواد اشتعالزا ار سامانه فوریت های پزشکی ١١٥ تماس درخواست کمک کردند که از این تعداد یک نفر به دلیل سوختگی با بنزین و ۲۱ نفر به دلیل استفاده از ترقه دچار مصدومیت شدند.او افزود: از این تعداد ٨ نفر دچار مصدومیت از ناحیه چشم و ٤ نفر دچار مصدومیت سطحی شدند که آنها نیز عابر رهگذر بودند.رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با قدردانی از همکاری خانواده ها اعلام کرد: تاکنون در مقایسه با سال های گذشته به نسبت استان های دیگر، استان فارس آرامترین شب چهارشنبه سال را سپری کرده و پیش بینی می شود مردم استان فارس نیز مانند سال های گذشته بتوانند آخرین چهارشنبه سال ٩٩ را با کمترین آسیب دیدگی مواد محترقه را سپری کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تاکنون ۱۰ مورد مصدومیت مرتبط با چهارشنبه سوری در فارس ثبت شده است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×