روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۵۱۴۱۳ نفر برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کرده‌اند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "۵۱۴۱۳ نفر برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کرده‌اند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۵۱۴۱۳ نفر برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کرده‌اند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در طول یک هفته ای که ثبت نام شوراهای اسلامی شهر انجام شد، ۵۱۴۱۳ نفر اقدام به ثبت نام کرده اند که تا این لحظه ثبت نام ۴۶۷۵۳ نهایی شده است.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در طول یک هفته ای که ثبت نام شوراهای اسلامی شهر انجام شد، ۵۱۴۱۳ نفر اقدام به ثبت نام کرده اند که تا این لحظه ثبت نام ۴۶۷۵۳ نهایی شده است. به گزارش ایسنا، سید اسماعیل موسوی، با بیان اینکه ثبت نام افرادی که نهایی نشده است به علت ثبت نام در ساعات اخیر مستلزم بررسی در فرمانداری ها است، اظهار کرد: مردان ۸۸ درصد از داوطلبان را با ۴۱۳۰۶ نفر تشکیل می دهند و زنان ۱۲ درصد از داوطلبان با ۵۵۱۶ نفر تشکیل می دهند.وی که در خبر ۲۱ شبکه اول سیما سخن می گفت، ادامه داد: برای هر یک از مراحل ثبت نام پیامک هایی از سوی ستاد انتخابات کشور به افراد ارسال می شود و اینگونه از نهایی شدن ثبت نام باخبر می شوند.موسوی افزود: ۵۸ درصد از داوطلبان با مراجعه حضوری به فرمانداری ها، ۱۹ درصد با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، ۱۲ درصد از طریق رایانه های شخصی و ۱۱ درصد از طریق تلفن همراه اقدام به ثبت نام کرده اند.دبیر ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه احراز هویت داوطلبان از روشهای مختلف ثبت احوال، بانک مرکز و تلفن همراه به صورت آنلاین انجام و احراز سایر مدارک در هیئت های اجرایی و فرمانداری ها بررسی می شود، تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد داوطلبان مدرک لیسانس و فوق لیسانس، درصدی دکتری و درصد کمتری تحصیلات حوزوی داشته اند.همچنین وی این را هم گفت که حداقل مدرک برای شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر فوق دیپلم و برای شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر لیسانس بوده است.موسوی در پایان گفت: مهلت ثبت نام حضوری هشت شب به پایان رسید البته کسانی که در ستاد ثبت نام حضور دارند و در نوبت ثبت نام هستند ثبت نام می شوند اما مهلت ثبت نام غیر حضوری تا ۱۲ امشب است. روستاها نیز از ۱۶ فروردین به مدت یک هفته ثبت نام می شوند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " ۵۱۴۱۳ نفر برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کرده‌اند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×