روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "انفجار نارنجک دست ساز در منزل مسکونی و مصدوم شدن دو جوان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "انفجار نارنجک دست ساز در منزل مسکونی و مصدوم شدن دو جوان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انفجار نارنجک دست ساز در منزل مسکونی و مصدوم شدن دو جوان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار نارنجک دست ساز در یک منزل مسکونی و مصدوم شدن دو جوان خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار نارنجک دست ساز در یک منزل مسکونی و مصدوم شدن دو جوان خبر داد. سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ١٩:۵٣ دقیقه امشب یک مورد حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی قبل از خیابان جیحون، کوچه هلالی، به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن ایستگاه شماره ٨۵ به محل حادثه اعزام شد.وی ادامه داد: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود. دو مرد جوان حدودا ٢۴، ٢۵ ساله هنگامی که از پله ها به سمت پایین می آمدند و نارنجک دست ساز حمل می کردند به دلایل نامشخصی که معلوم نیست خودشان زمین خوردند یا نارنجک ها به زمین پرتاب شدند، دچار حادثه شدند. وی گفت: مواد محترقه دست ساز منفجر شده بود و خسارت های جزیی به منزل وارد شده بود اما هر دو نفر دچار سوختگی از نواحی مختلف شدند که آتش نشانان این افراد را خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند. ملکی گفت: عملیات در حال حاضر به پایان رسیده و نیروها محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " انفجار نارنجک دست ساز در منزل مسکونی و مصدوم شدن دو جوان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×