روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده ۱۰۰ با جریمه تایید نشود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده ۱۰۰ با جریمه تایید نشود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده ۱۰۰ با جریمه تایید نشود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در بخش ساخت و سازهای غیرفنی از دادستانی می خواهیم با صدور دستور به کمیسیون ماده ۱۰۰، تخلفات ساختمانی را با جریمه تایید نکنند زیرا جریمه برای تخلفات توجیهی ندارد.

ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در بخش ساخت و سازهای غیرفنی از دادستانی می خواهیم با صدور دستور به کمیسیون ماده ۱۰۰، تخلفات ساختمانی را با جریمه تایید نکنند زیرا جریمه برای تخلفات توجیهی ندارد. کمال الدین میرجعفریان، امروز در مراسم آغاز گشت مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال استان با بیان اینکه ۴۰ هزار میلیارد ریال برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد اختصاص یافته است، اظهار کرد: این مبلغ در نشست دیروز ستاد ملی بازآفرینی شهری ایران اختصاص یافت و عملیات اجرایی پروژه های پیش بینی شده در این زمینه به زودی آغاز می شود.معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: همچنین مقرر شد، با تعامل دستگاه های اجرایی شامل شهرداری، اداره کل راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی و ایجاد موانع در قالب کمربند سبز، از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شود.وی بیان کرد: در حال حاضر در مشهد حدود یک میلیون و ٢٥٠ هزار جمعیت حاشیه نشین وجود دارد که اگر با عزم جدی از گسترش حاشیه نشینی جلوگیری نکنیم شاهد معضلات فراوان خواهیم بود.معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: گشت مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال در تعطیلات نوروز باید با حساسیت بیشتری فعال باشد. دستگاه های اجرایی نیز در حوزه گشت زنی و نظارت بر ساخت و سازها باید نقشه راه داشته باشند، محدوده های حفاظتی خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند و همپوشانی کنند.گشت مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی خراسان رضوی ویژه نوروز ۱۴۰۰ از امروز ۲۶ اسفند ماه فعال شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده ۱۰۰ با جریمه تایید نشود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×