روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تصویب بودجه یک هزار میلیارد تومانی شهرداری گرگان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تصویب بودجه یک هزار میلیارد تومانی شهرداری گرگان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تصویب بودجه یک هزار میلیارد تومانی شهرداری گرگان

شهردار گرگان گفت: بودجه هزار میلیارد تومانی پیشنهادی شهرداری گرگان امروز سه شنبه ۲۶ اسفندماه، در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید.

ایسنا/گلستان شهردار گرگان گفت: بودجه هزار میلیارد تومانی پیشنهادی شهرداری گرگان امروز سه شنبه ۲۶ اسفندماه، در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید. عبدالرضا دادبود با اعلام این خبر گفت: حدود ۶۰۰ میلیارد تومان از این بودجه به بخش عمرانی و سرمایه گذاری اختصاص دارد.وی خاطرنشان کرد: در این بودجه به پروژه های بزرگ مانند شهربازی مدرن و ادامه ساخت آن توجه خاصی شده است.شهردار گرگان بیان کرد: توجه به محلات و رفع مشکلات و معضلات آنها در بخش کالبدی نیز از جمله اولویت های این بودجه بوده و برای سال ۱۴۰۰ بر اساس طرحی که شهرداری گرگان مطالعه و نیازمندی های محلات سطح شهر را اولویت بندی کرده، پروژه هایی در محلات ایجاد خواهد شد.به گفته دادبود، در این مطالعه معضلات و مشکلات محلات با اولویت محلات کم برخوردار رفع خواهد شد.وی در ادامه گفت: توجه به آسفالت معابر، توسعه شبکه جمع آوری آب های سطحی، احیای بافت تاریخی شهر گرگان و همچنین توسعه سرمایه گذاری سطح شهر از جمله موارد ویژه پیش بینی شده در بودجه سال ۱۴۰۰ است.به گزارش ایسنا به نقل از شهرداری گرگان، دادبود از ارتقاء فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری خبر داد و گفت: به دنبال آن هستیم از طریق تأمین اعتبار مربوط به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کمکی در راستای توسعه بخش های فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم و بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تصویب بودجه یک هزار میلیارد تومانی شهرداری گرگان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×