روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • سخنگوی سازمان آتش نشانی: تا ساعت ۲۰ گزارشی حادثه خاصی دریافت نشده است
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سخنگوی سازمان آتش نشانی: تا ساعت ۲۰ گزارشی حادثه خاصی دریافت نشده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "سخنگوی سازمان آتش نشانی: تا ساعت ۲۰ گزارشی حادثه خاصی دریافت نشده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سخنگوی سازمان آتش نشانی: تا ساعت ۲۰ گزارشی حادثه خاصی دریافت نشده است

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: نیروها در همه محل های لازم حاضر شدند و اقدامات متناسب را انجام دادند. مورد خاصی تا به این لحظه نداشتیم.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: نیروها در همه محل های لازم حاضر شدند و اقدامات متناسب را انجام دادند. مورد خاصی تا به این لحظه نداشتیم. سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: امروز ٣۵٠٠ آتش نشان در محلات، خیابان ها و معابر پرتردد آتش نشانی و با استفاده از ظرفیت جایگاه ها و خودروهای آتش نشانی تهران مستقر هستند.وی ادامه داد: از ساعت ١٨ تا به حال که حدودا ساعت ٢٠:١۵ دقیقه است حدود ٧٠ مورد آتش سوزی و حریق داشتیم که اغلب آن ها مواردی بود که همیشه با آن ها موجه هستیم. این حوادث از جمله آتش سوزی منازل، فضای سبز، ضایعات، سطل مکانیزه و... بودند که البته آمار برخی از این حوادث کمی بیشتر از روز های دیگر بود.ملکی گفت: با توجه به اینکه در بسیاری از بخش ها شهروندان آتش روشن می کنند این آمار طبیعی است. خوشبختانه در هیچ یک از مواردی که به آتش نشانی تهران اعلام شده است تا کنون مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم. وی افزود: نیرو ها در همه محل ها حاضر شدند و اقدامات لازم را انجام دادند. مورد خاصی تا به این لحظه نداشتیم و کماکان آتش نشانان در حال امدادرسانی هستند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " سخنگوی سازمان آتش نشانی: تا ساعت ۲۰ گزارشی حادثه خاصی دریافت نشده است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×