روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • بهره‌برداری از پروژه‌های راهسازی استان اصفهان در روزهای پایانی سال
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بهره‌برداری از پروژه‌های راهسازی استان اصفهان در روزهای پایانی سال" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بهره‌برداری از پروژه‌های راهسازی استان اصفهان در روزهای پایانی سال" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بهره‌برداری از پروژه‌های راهسازی استان اصفهان در روزهای پایانی سال

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه چند پروژه عمرانی در روزهای پایانی سال جاری به بهره برداری می رسد، گفت: دو پروژه در روزهای گذشته بهره برداری شد و بقیه نیز به زودی بازگشایی خواهد شد.

ایسنا/اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه چند پروژه عمرانی در روزهای پایانی سال جاری به بهره برداری می رسد، گفت: دو پروژه در روزهای گذشته بهره برداری شد و بقیه نیز به زودی بازگشایی خواهد شد. علیرضا قاری قرآن با اعلام اینکه دو پروژه تقاطع غیر همسطح کلیشاد و همچنین زیرگذر مسکن مهر نائین به بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: پروژه های باند دوم جاده افوس - بوئین میاندشت، باند دوم اصفهان -چادگان، باند دوم مبارکه -بروجن و جاده رُزوه -چادگان تا پایان امسال به بازگشایی می شود. وی به اجرای ۲۵ طرح زیرساختی در استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر برای تکمیل طرح های زیرساختی استان اصفهان حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که امسال ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است. قاری قرآن گفت: به دلیل وجود قوانین سخت نمی توان املاک دولتی را در طرح های زیرساختی هزینه کرد، اما اگر املاک دولتی در اجرای طرح های زیرساختی هزینه شوند دیگر مشکل کمبود اعتبار برای تکمیل آنها وجود نخواهد داشت. وی با بیان اینکه منابع مالی ادامه ساخت تونل ۱۲۰۰ متری خوانسار - بوئین میاندشت تامین شده و اجرای این طرح پس از دو سال توقف از سرگرفته شده است، پیشرفت آن را بیش از ۴۵ درصد اعلام کرد و گفت: این تونل در نیمه اول سال آینده تکمیل می شود. به گزارش ایسنا، مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: طرح یاد شده بخشی از راه ارتباطی شهرستان های خوانسار-بوئین میاندشت بوده، اما برای تکمیل این راه ارتباطی که استان های اصفهان، مرکزی و خوزستان را نیز به هم متصل می کند باید اعتبارات لازم تخصیص داده شود. قاری قرآن با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی مصمم است کارخانه (ریسباف) به عنوان یکی از ارزش های به جا مانده شهر اصفهان را حفظ و پس از بهسازی و نوسازی به یکی از نیازهای شهر همچون موزه بدل کند، گفت: خرید این کارخانه از بانک ملی در مراحل پایانی است و پس از نقل و انتقال در اختیار استان قرار داده می شود. وی سهم استان اصفهان از طرح اقدام ملی مسکن را حدود ۷۰ هزار و ۷۸۰ واحد اعلام کرد و افزود: در این طرح حدود ۹۴ هزار متقاضی نام نویسی کردند که ۲۱ هزار نفر آنها شرایط لازم را داشته اند و ساخت مسکن آنها از سال آینده آغاز خواهد شد. مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح بازآفرینی شهری در بافت فرسوده همت آباد اصفهان که می تواند به عنوان یک الگو مناسب در استان بدل شود، گفت: نخستین بلوک های آن تا پایان امسال تحویل ساکنان آن می شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بهره‌برداری از پروژه‌های راهسازی استان اصفهان در روزهای پایانی سال از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×