روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • انتقال 27 نفر مصدوم چهارشنبه سوری به بیمارستان‌های اردبیل /حال یک نفر وخیم است
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "انتقال 27 نفر مصدوم چهارشنبه سوری به بیمارستان‌های اردبیل /حال یک نفر وخیم است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "انتقال 27 نفر مصدوم چهارشنبه سوری به بیمارستان‌های اردبیل /حال یک نفر وخیم است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انتقال 27 نفر مصدوم چهارشنبه سوری به بیمارستان‌های اردبیل /حال یک نفر وخیم است

رئیس اورژانس استان اردبیل گفت: تاکنون و در ساعات اولیه شروع مراسمات چهارشنبه سوری در اردبیل ۲۷ نفر مصدوم به بیمارستان های اردبیل منتقل شدند.

ایسنا/اردبیل رئیس اورژانس استان اردبیل گفت: تاکنون و در ساعات اولیه شروع مراسمات چهارشنبه سوری در اردبیل ۲۷ نفر مصدوم به بیمارستان های اردبیل منتقل شدند. مجید محمد غریبانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ۱۲ نفر در اردبیل، ۳ نفر در پارس آباد، ۱۱ نفر در مشگین شهر و یک نفر نیز در گرمی مصدوم شدند.وی خاطرنشان کرد: حال یک نفر از مصدومان وخیم گزارش شده و در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه قرار دارد.رییس اورژانس اردبیل با اشاره به اینکه گزارشات از مراکز درمانی حاکی از وضعیت وخیم حوادث چهارشنبه سوری امسال است، افزود: امیدواریم تا پایان ساعت امشب مشکل حادی در شهرستان ها گزارش نشود.غریبانی گفت: همچنین در اثر انفجار یک باب منزل مسکونی در محله میراشرف اردبیل چهار نفر مصدوم و راهی مراکز درمانی شدند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " انتقال 27 نفر مصدوم چهارشنبه سوری به بیمارستان‌های اردبیل /حال یک نفر وخیم است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×