روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دستگیری دو نفر در حادثه انفجار ساختمان درحال ساخت در اصفهان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دستگیری دو نفر در حادثه انفجار ساختمان درحال ساخت در اصفهان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دستگیری دو نفر در حادثه انفجار ساختمان درحال ساخت در اصفهان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه انفجار مواد محترقه در ساختمان در حال ساخت و دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر داد.

ایسنا/اصفهان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه انفجار مواد محترقه در ساختمان در حال ساخت و دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر داد. فرهاد کاوه آهنگران، اظهار کرد: ساعت ۱۸ و ۴ دقیقه امروز (سه شنبه_۲۶ اسفندماه) طی تماس تلفنی شهروندان مبنی بر شنیدن صدای انفجار در خیابان شریف غربی بلافاصله اکیپ آتش نشانان از ایستگاه شماره ۲۱ به محل اعزام شدند.وی با اشاره به اینکه انفجار در اثر ساخت مواد محترقه رخ داده بود، گفت: دو نفر در این رابطه توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، کاوه آهنگران با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت، گفت: باقی مانده مواد محترقه در این ساختمان در حال ساخت تحویل نیروی انتظامی شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دستگیری دو نفر در حادثه انفجار ساختمان درحال ساخت در اصفهان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×