روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تشدید برخورد با تورها و گروهای غیرمجاز گردشگری در ایام نوروز" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تشدید برخورد با تورها و گروهای غیرمجاز گردشگری در ایام نوروز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تشدید برخورد با تورها و گروهای غیرمجاز گردشگری در ایام نوروز

رئیس دفتر بررسی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از برخورد قاطع با تورها و گروهای غیر مجاز گردشگری در ایام نوروز خبرداد.

ایسنا/گیلان رئیس دفتر بررسی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از برخورد قاطع با تورها و گروهای غیر مجاز گردشگری در ایام نوروز خبرداد. روزبه آلیانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: حسب دستور معاون گردشگری کشور مبنی بر برخورد با تورها و گروهای غیر مجاز گردشگری، در ایام نوروز با همکاری نیروی انتظامی و تشکیل تیم های نظارتی تمامی گروه ها، تورها و فعالیت های مجازی پایش و طبق تبصره دو ماده هفت قانون توسعه ایرانگردی و جهانگردی با افرادی خاطی بدون اغماض برخورد و متخلفین به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.رئیس دفتر بررسی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان خطاب به علاقمندان به سفر و گردشگری توصیه کرد: به هیچ وجه به افرادی که اقدام به تبلیغات تورهای گردشگری می نمایند اعتماد نکنند و برای خرید بسته های سفر به دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مراجعه کنند.وی تاکید کرد: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن ۰۱۳۳۳۶۱۸۴۶۵ و ۰۹۶۲۹ به معاونت گردشگری اطلاع دهند.انتهای یپام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تشدید برخورد با تورها و گروهای غیرمجاز گردشگری در ایام نوروز از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×