روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ابراز نگرانی گریفیث نسبت به افزایش تنش نظامی در یمن" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ابراز نگرانی گریفیث نسبت به افزایش تنش نظامی در یمن" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ابراز نگرانی گریفیث نسبت به افزایش تنش نظامی در یمن

فرستاده سازمان ملل به یمن امروز، سه شنبه نسبت به افزایش حملات پهپادی به عربستان و نیز حملات هوایی ائتلاف سعودی به صنعا، ابراز نگرانی کرد.

فرستاده سازمان ملل به یمن امروز، سه شنبه نسبت به افزایش حملات پهپادی به عربستان و نیز حملات هوایی ائتلاف سعودی به صنعا، ابراز نگرانی کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، مارتین گریفیث، فرستاده سازمان ملل به یمن در گزارش خود به شورای امنیت گفت، آتش بس یکی از ضروریات اصلی به منظور کاهش تاثیر نزاع علیه غیرنظامیان است.گریفیث تصریح کرد: درگیری ها در یمن با ادامه عملیات انصارالله در مأرب و افزایش حملات هوایی به صنعا و نیز حملات موشکی و پهپادی به عربستان بسیار شدت یافته است.این مقام سازمان ملل ادامه داد، آتش بس، بازگشایی فرودگاه صنعا، انتقال سوخت و کالاهای دیگر از طریق بندر الحدیده اصلی ترین ضروریات انسانی برای کاهش تاثیر جنگ بر زندگی غیرنظامیان است.او همچنین خواستار تحقیقاتی مستقل در خصوص آتش سوزی رخ داده در مرکز بازداشتگاه مهاجران در صنعا در تاریخ هفت مارس شد که ده ها کشته و ۱۷۰ زخمی برجای گذاشت.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ابراز نگرانی گریفیث نسبت به افزایش تنش نظامی در یمن از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×