روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دشمن از طریق شبکه‌های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دشمن از طریق شبکه‌های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دشمن از طریق شبکه‌های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است

فرمانده سپاه ناحیه بناب گفت: دشمن با هدف مدیریت افکار عمومی جهان توسط شبکه های ماهواره ای و مجازی در تلاش برای تحریف راه شهیدان است.

ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه ناحیه بناب گفت: دشمن با هدف مدیریت افکار عمومی جهان توسط شبکه های ماهواره ای و مجازی در تلاش برای تحریف راه شهیدان است. سرهنگ پاسدار یحیی حیدری در مراسم سالروز شهادت شهید مهدی باکری که با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از هم رزمان شهید برگزار شد، گفت: در وضعیت کنونی کشور، دشمن سعی می کند تا آدرس غلط به افکار عمومی دهد و با بیان موضوعاتی چون مذاکره و سازش در تلاش برای دلسردی مردم از آرمان ها و اهداف انقلابی اسلامی است.به گزارش ایسنا، وی با اشاره به این که یکی از ویژگی های شاخص شهید سردار باکری روحیه ایثار و خستگی ناپذیری وی بوده است، گفت: او گاهی ساعت ها و روزها برای پیروزی و تحقق اهدافش نمی خوابید. اکنون نیز ما انتظار داریم تا نیروهای انقلابی همیشه با روحیه جوان و انقلابی در صحنه باشند.وی ادامه داد: از نیروهای باتجربه بازنشسته انقلابی انتظار داریم تا با نگاه دفاع مقدسی و خستگی ناپذیر از تجربیات خود برای تربیت نسل جوانان انقلابی تلاش مضاعف کنند و در تمامی صحنه ها در کنار جوانان راهنما و مرشد آنان باشند.حیدری گفت: نگاه دفاع مقدسی به مسائل و شرایط کنونی کشور باعث حل مشکلات آن شده و در این راه خستگی ناپذیر خواهیم شد.روایات همرزمان شهید باکری در ادامه این مراسم، دوستان و هم رزمان شهید سردار باکری به بیان خاطرات خود از زمان حضور خود در کنار سردار در دفاع مقدس پرداختند.با خمپاره تانک نمی زنندیکی از هم رزمان شهید در این راستا گفت: قبل از عملیات خیبر که دیدبانی می دادم، چندین روز بود که یک تانک عراقی را زیر نظر داشتیم که بخاطر مزاحمت این تانک در منطقه به فکر انهدام آن بودم.وی افزود: بعد از تلاش های زیاد، با خمپاره در حال منهدم کردن این تانک بودیم که آقا مهدی باکری رسید و وقتی ما را در تلاش بسیار برای انجام این عمل دید، بیسیم را از دست من گرفت و گفت که مومن خدا با خمپاره که تانک را نمی زنند، این خمپاره ها بیت المال است و با هزاران سختی به دست ما می رسد و بیخودی نباید حیف و میل شود.سفیدی ته مانده هندوانهیکی دیگر از هم رزمان این شهید گرانقدر گفت: ساعت سه شب بود و بنده در سنگر خود مشغول انجام وظایف بودم که آقا مهدی وارد سنگر ما شد و به من گفت که غذا داری؟ گفتم که نه، مگر شام نخوردی؟ گفت که از صبح چیزی نخورده ام.وی ادامه داد: من در سنگر چیزی نداشتم و فقط کمی نان خورده خشک و مقداری ته هندوانه ای که آن را با همسنگریان خورده و گذاشته بودیم کنار که چیزی از آن نمانده بود و فقط سفید ته هندوانه نمایان بود، گفتم نه هیچ غذایی ندارم و فقط نان خشک داریم.وی گفت: که همان نان خشک را بیار کافی است. گفتم بروم از انباری یک تن ماهی بیاورم که آقا مهدی اجازه نداد و گفت، یک قاشق بیاور که با آوردن قاشق شروع به خوردن سفیدی داخل هندوانه با نان خشک کرد و شکرگزار خداوند شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دشمن از طریق شبکه‌های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×