روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "عمارت تاریخی ائل گولی فردا بازگشایی می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "عمارت تاریخی ائل گولی فردا بازگشایی می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

عمارت تاریخی ائل گولی فردا بازگشایی می‌شود

با صرف هزینه ۲۰ میلیارد ریال و پایان عملیات مرمت و زیباسازی عمارت تاریخی ائل گولی تبریز، این بنای تاریخی فردا چهار شنبه ۲۷ اسفندماه بازگشایی می شود.

ایسنا/آذربایجان شرقی با صرف هزینه ۲۰ میلیارد ریال و پایان عملیات مرمت و زیباسازی عمارت تاریخی ائل گولی تبریز، این بنای تاریخی فردا چهار شنبه ۲۷ اسفندماه بازگشایی می شود. در پی نیاز بنای عمارت ائل گولی تبریز به مرمت و زیباسازی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با برنامه ریزی ویژه این طرح را اجرایی کرد.بر اساس این گزارش، معماران و کارشناسان سازمان با تهیه نقشه های مورد نیاز و اجرای طرح های مناسب در فضای داخلی و خارجی این مجموعه، موفق شدند تا در مدت پنج ماه این پروژه را نهایی کرده و به بهره برداری برسانند.به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، تعویض درب و پنجره ها، مرمت و زیباسازی کامل فضای داخلی، تعویض کفپوش عمارت، اصلاح مبلمان داخلی و نورپردازی بنا بخشی از اقداماتی است که در این طرح انجام گرفته است.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " عمارت تاریخی ائل گولی فردا بازگشایی می‌شود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×