روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ابراز تمایل ترکیه به همکاری نظامی با کویت" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ابراز تمایل ترکیه به همکاری نظامی با کویت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ابراز تمایل ترکیه به همکاری نظامی با کویت

سفیر ترکیه در کویت اعلام کرد که کشورش از هر نوع همکاری با کویت برای تبادل اطلاعات و انتقال فناوری در حوزه صنایع دفاعی استقبال می کند.

سفیر ترکیه در کویت اعلام کرد که کشورش از هر نوع همکاری با کویت برای تبادل اطلاعات و انتقال فناوری در حوزه صنایع دفاعی استقبال می کند. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه الرای کویت، عایشه کویتاک، سفیر ترکیه در کویت در گفت وگویی ضمن اعلام آمادگی آنکارا برای آغاز هر گونه همکاری در زمینه صنایع دفاعی از جمله تبادل اطلاعات و انتقال فناوری، اظهار کرد: آنکارا روابط گسترده ای با کویت دارد که از جمله آنها برخی فعالیت های آموزشی مشترک میان نهادهای نظامی دو کشور هستند.کویتاک در ادامه گفت: این فعالیت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده اند اما به محض پایان یافتن این همه گیری، دوباره به حالت عادی خود باز می گردند.سفیر ترکیه در کویت افزود: ترکیه امنیت و ثبات کویت را همانند امنیت و ثبات خود می داند.او با اشاره به وجود امکاناتی برای همکاری با کویت به ویژه در زمینه خودروهای زرهی، پهپادها، وسایل نقلیه دریایی مختلف، جنگ الکترونیک و امنیت سایبری گفت: هفت شرکت ترکیه ای در میان ۱۰۰ شرکت برتر جهان در حوزه صنایع دفاعی قرار دارند، بنابراین ما کشورهای برادرمان را نه بازارهایی برای صادرات بلکه شرکای خود می دانیم.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ابراز تمایل ترکیه به همکاری نظامی با کویت از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×